heoij napisał(a):

Z każdą godziną też się ku temu coraz bardziej skłaniam, ale niektórzy nie mogą przyjąć tego do wiadomości...
Na razie wszystko wskazuje na poniższy scenariusz:
|
Ja z każdym twoim postem przekonuje się, że dla niektórych forum powinno być zamknięte.