PAWEŁ napisał(a):

|
Żadnego przelewu nie będzie to jest ekipa sprzątająca. Posprząta i zgasi światło.
|
Z każdą godziną też się ku temu coraz bardziej skłaniam, ale niektórzy nie mogą przyjąć tego do wiadomości...
Na razie wszystko wskazuje na poniższy scenariusz:
