Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303
Offline
#
14904
30.12.2018, 11:52
Ehh oby to nie było tak... /* tu był screen ale może rzeczywiście lepiej poczekać do jutra... */ Ale nie chce mi sie wierzyć w aż taką zaradność Marzeny...
@filipski ?
Ostatnio edytowane przez Jery : 30.12.2018 o godz. 12:09.
Jery
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jery
Znajdź inne posty napisane przez Jery