Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14728
Stary 29.12.2018, 18:12
Pele77 napisał(a):Wyświetl post
A dosłownie przed chwilą na antenie RMF było, że pieniądze mają być w poniedziałek i tę informację biorą z oświadczenia Hartlinga także pośpieszyli się z puszczaniem informacji, że wszystko załatwione.
Balawajder przeredagował już swój tekst na stronie RMF i usunął cały akapit, gdzie napisał, że pieniądze od inwestorów są już na koncie Wisły. Tyle w kwestii wiarygodności jego informacji.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując