Pele77 napisał(a):

|
A dosłownie przed chwilą na antenie RMF było, że pieniądze mają być w poniedziałek i tę informację biorą z oświadczenia Hartlinga także pośpieszyli się z puszczaniem informacji, że wszystko załatwione.
|
Balawajder przeredagował już swój tekst na stronie RMF i usunął cały akapit, gdzie napisał, że pieniądze od inwestorów są już na koncie Wisły. Tyle w kwestii wiarygodności jego informacji.