Wyświetl pojedynczy post
Pele77
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14724
Stary 29.12.2018, 18:07
K4millo napisał(a):Wyświetl post
Ten Balawajder to sam nie wie co wygaduje/wypisuje.

W nagłówku napisał:

Obiecane pieniądze od inwestorów będą na koncie Wisły Kraków w poniedziałek - ustalili nieoficjalnie reporterzy RMF FM.

a w tekście

Jak dziś nieoficjalnie ustalili reporterzy RMF FM, pieniądze od inwestorów są już na koncie Wisły Kraków.


https://www.rmf24.pl/fakty/news-pien...-w,nId,2755955
A dosłownie przed chwilą na antenie RMF było, że pieniądze mają być w poniedziałek i tę informację biorą z oświadczenia Hartlinga także pośpieszyli się z puszczaniem informacji, że wszystko załatwione.
Odpowiedz cytując