Jaroo1 napisał(a):

Ja już w nic w tym klubie nie uwierzę dopóki nie będzie Wisły realnie bogatej, dobrze grającej itd. Od 5 lat ciągnie się dramat ze spłacaniem długów, każdy mówi, ze już wychodzimy na prostą, od 3 lat trwa przejmowanie Wisły, która trafia w co raz to lepsze ręce i chca się nią zaopiekować co raz to lepsi ludzie.
Także tu już nie wiadomo czy dobra informacja na prawde jest dobra i czy za x czasu nie okażę się, ze to był jakiś przekręt... No ale jeśli kasa jest to jest to jeden z niewielu pozytywów od dawna.
|
Przeczytaj sobie Tuzimka, całkiem sensownie napisał, jeszcze przed info o przelewie.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...lewem-felieton