Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14516
Stary 29.12.2018, 13:41
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
Generalnie to nie bardzo rozumiem, dlaczego nikt nie gra w otwarte karty. Jak dobrze ucho przyłożyć, to jeden, drugi i dziesiąty wiedział, że w Wiśle bardzo źle się dzieje, ale nikt nic nie mówił tylko lizanie się po f... było. Może najwyższa pora, żeby ktoś przedstawił FAKTY (wiem wiem, sprawy sądowe, pomówienia, pozwy - tak jak w przypadku jadczaka...). M. in. te półsłówka i "zatajenia" sprawiły, że nasz klub został przekręcony przez tych "najwierniejszych" jak mniemam. Chyba że to proceder na taką skalę, że większej liczbie zależy na rozpieprzeniu tego klubu do reszty. Wówczas pogratulować przyłożenia ręki do czegoś, co nie udało się nikomu przez 112 lat.
A to dziwne, bo ta część słynnego materiału Jadczaka o spalonych samochodach była oparta na aktach sądowych.
Swoją drogą to dojście przez adminów forum skąd się ludzie logują też nie jest specjalnie trudne.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując