Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14429
Stary 29.12.2018, 10:43
heoij napisał(a):Wyświetl post
Czyli z twoich wypowiedzi wynika, że nikt od nowego właściciela nie może wydrukować potwierdzenia przelewu i osobiście dostarczyć go do siedziby TSu?

Nikt z nich nie ma drukarki żeby wydrukować potwierdzenie i przekazać TSowi czy nie umieją wysłać e-maila ze skanem czy załącznikiem?

O Fax juz nie pytam... pewnie też nie mają takiego urządzenia?
Nie wynika.
Niczego nie zrozumiałeś.
Wynika natomiast, że nawet gdyby TS miał to potwierdzenie to ma jakiś w tym swój interes, żeby go dzisiaj nie upubliczniać.
Można tylko domniemywać jaki...

A drugiej stronie nie wolno.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując