heoij napisał(a):

Czyli z twoich wypowiedzi wynika, że nikt od nowego właściciela nie może wydrukować potwierdzenia przelewu i osobiście dostarczyć go do siedziby TSu?
Nikt z nich nie ma drukarki żeby wydrukować potwierdzenie i przekazać TSowi czy nie umieją wysłać e-maila ze skanem czy załącznikiem?
O Fax juz nie pytam... pewnie też nie mają takiego urządzenia?
|
Nie wynika.
Niczego nie zrozumiałeś.
Wynika natomiast, że nawet gdyby TS miał to potwierdzenie to ma jakiś w tym swój interes, żeby go dzisiaj nie upubliczniać.
Można tylko domniemywać jaki...
A drugiej stronie nie wolno.