filipski napisał(a):

|
Wszystko, co miałem do napisania w tym temacie jak dotąd, napisałem.
|
Czyli z twoich wypowiedzi wynika, że nikt od nowego właściciela nie może wydrukować potwierdzenia przelewu i osobiście dostarczyć go do siedziby TSu?
Nikt z nich nie ma drukarki żeby wydrukować potwierdzenie i przekazać TSowi czy nie umieją wysłać e-maila ze skanem czy załącznikiem?
O Fax juz nie pytam... pewnie też nie mają takiego urządzenia?