Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14320
Stary 29.12.2018, 00:03
@filipski. O ile jeszcze na początku kiedy zacząłeś tu dzisiaj pisać to twierdzilem, że nawet piszesz z sensem, tak teraz już wiem, że zwykły fantasta i bajkopisarz teoretyk z Ciebie. Trzeba umieć tak nawijać bez sensu.. szacun
Odpowiedz cytując