Wyświetl pojedynczy post
martinho04051993
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14232
Stary 28.12.2018, 20:57
Savik napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie tak jak piszesz, oświadczenie 1 - umowa warunkowa sprzedaży, oświadczenie -2 - Nie jesteśmy właścicielami - czyli warunki blokujące wejście w życie Umowy zostały spełnione.
I dla mnie to są dwa jedyne pewniaki - reszta to jest beletrystyka dziennikarska...
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...er,nId,2754415

Cytuję:

Cytat:
Zgodnie z naszym komunikatem i klauzulą w umowie na zakup akcji klubu, do godz. 23:59 ma przyjść na adres naszego księgowego w Wiśle potwierdzenie przelewu z banku. I na to potwierdzenie wszyscy czekamy - powiedział Interii p.o. prezesa Wisły SA Adam Pietrowski.
Odpowiedz cytując