mr_kwolf napisał(a):

|
No ja wiem, ale idąc tym tropem to w żadnym oświadczeniu nie jest napisane, że to Vanna Ly i spółka podpisali umowę sprzedaży.
|
w oświadczeniu nie ma mowy w ogóle mowy o umowie tylko
"Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA." tyle i aż tyle.
To mnie dziwi, bo po co robić cyrk z sprzedażą i odsprzedażą akcji jeśli teoretycznie Umowa byłaby warunkowa. Nie za dużo roboty? Przecież TS mógł przed podpisaniem zażądać ustanowienia depozytu, który się uprawomocni bo zbyciu akcji.