Savik napisał(a):

Tylko dlaczego w oświadczeniu nie ma o tym słowa - to mnie zastanawia.
Paplanie to paplanie, a tutaj mamy zero-jedynkowe stwierdzenie.
|
No ja wiem, ale idąc tym tropem to w żadnym oświadczeniu nie jest napisane, że to Vanna Ly i spółka podpisali umowę sprzedaży.