|
Jeśli ten przelew dzisiaj nie przyjdzie a wygląda na to , że faktycznie tak się stanie to wszyscy ujadający tutaj od pierwszego dnia pojawienia się nowego właściciela będą bardzo szczęśliwi . Będziecie mogli triumfować i mówić : a nie mówiłem ....Tyle tylko , że to oznacza koniec Wisły . Tak wiem zaczniemy odrodzeni od IV ligi ...tyle że jakoś nikt nie zadaje sobie pytania " a gdzie będziemy grać ? Ja sobie tego w ogóle nawet nie wyobrażam . Mam nadzieję , że jednak kwestia tego przelewu zakończy się optymistycznie .
|