Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22045
Stary 27.12.2018, 22:35
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Przestań już - jak widze pysk cwelitosa to mi niedobrze.
A jak patrzysz na Mączyńskiego to co czujesz? Skoro takie obrzydzenie Cie złapało do Hiszpanów po Carlitosie?

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Zreszta taki niby skład a urodził ledwie 6 miejsce.
A skąd wiesz co tamten skład ugrałby z trenerem Stolarczykiem? Nie widzisz, że te wyniki to ogromna jego zasługa?

Cytat:
A pensje niezłe ciagneli hiszpanie. 6 budżet płacowy mielismy w lidze dzieki "tanim" Hiszpanom.
6 budżet płacowy nie mieliśmy bo byli drodzy, tylko było ich w cholerę dużo (największa kadra w lidze). Carlitos zarabiał 7 tysięcy euro.

Tyle dobrych piłkarzy wyciągnąć z Hiszpanii za drobniaki i jeszcze narzekać na tamte rejony. Dawaj 100 milionów, to może jakiegoś Dybale kupimy.

Przeprosić się z Kiko Ramirezem i z nim współpracować, niech podsyła Imazów, Carlitosów, bo kto ma pojęcie, wie, że jest tam takich w cholere - za słabi na La Lige, dobrzy na Ekstraklase.
Ostatnio edytowane przez X-Ray : 27.12.2018 o godz. 22:38.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując