Ogryzek napisał(a):

|
Przestań już - jak widze pysk cwelitosa to mi niedobrze.
|
A jak patrzysz na Mączyńskiego to co czujesz? Skoro takie obrzydzenie Cie złapało do Hiszpanów po Carlitosie?
Ogryzek napisał(a):

|
Zreszta taki niby skład a urodził ledwie 6 miejsce.
|
A skąd wiesz co tamten skład ugrałby z trenerem Stolarczykiem? Nie widzisz, że te wyniki to ogromna jego zasługa?
Cytat:
|
A pensje niezłe ciagneli hiszpanie. 6 budżet płacowy mielismy w lidze dzieki "tanim" Hiszpanom.
|
6 budżet płacowy nie mieliśmy bo byli drodzy, tylko było ich w cholerę dużo (największa kadra w lidze). Carlitos zarabiał 7 tysięcy euro.
Tyle dobrych piłkarzy wyciągnąć z Hiszpanii za drobniaki i jeszcze narzekać na tamte rejony. Dawaj 100 milionów, to może jakiegoś Dybale kupimy.
Przeprosić się z Kiko Ramirezem i z nim współpracować, niech podsyła Imazów, Carlitosów, bo kto ma pojęcie, wie, że jest tam takich w cholere - za słabi na La Lige, dobrzy na Ekstraklase.