Przestań już - jak widze pysk cwelitosa to mi niedobrze. Zreszta taki niby skład a urodził ledwie 6 miejsce. I co lepiej wiele było niz obecny skład? A pensje niezłe ciagneli hiszpanie. 6 budżet płacowy mielismy w lidze dzieki "tanim" Hiszpanom. Tak że nie koloryzuj.