Karherop napisał(a):

Btw
Przy tej wysokości czynszu i takim poziomie zarobku na stadionie nie można funkcjonować nie dopłacając do interesu. Po prostu to się nigdy nie zepnie...
|
To jest ta kluczowa cześć.
MaLk - super że Ci się jeszcze chce. Niestety dla wielu kibiców i (o zgrozo) "dziennikarzy" ekonomia wygląda jak w tym dowcipie: "za trzy kupił, za dwa sprzedał, piątkę ma dla siebie". A WisłaFan12... Oups, przepraszam, rafalp_3.143 powinien chyba dać już sobie spokój...