Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13922
Stary 27.12.2018, 15:01
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Btw
Przy tej wysokości czynszu i takim poziomie zarobku na stadionie nie można funkcjonować nie dopłacając do interesu. Po prostu to się nigdy nie zepnie...
To jest ta kluczowa cześć.

MaLk - super że Ci się jeszcze chce. Niestety dla wielu kibiców i (o zgrozo) "dziennikarzy" ekonomia wygląda jak w tym dowcipie: "za trzy kupił, za dwa sprzedał, piątkę ma dla siebie". A WisłaFan12... Oups, przepraszam, rafalp_3.143 powinien chyba dać już sobie spokój...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.12.2018 o godz. 15:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując