Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13902
Stary 27.12.2018, 01:12
yarow napisał(a):Wyświetl post
Twierdzę, że w przypadku braku przelewu w dniu 28 grudnia, czara goryczy się przeleje a drużyna pilkarska w tym składzie - w krótkim czasie przestanie istnieć.

Zarobią pośrednicy transakcyjni (dawniej: agenci piłkarscy). Nadchodzi okres zimowego okna transferowego.
Tak naprawdę to drużyna z jesieni 2018 już przestała istnieć .
Mamy dwa wyjścia: będzie przelew a to oznacza też kolejne inwestycje w drużynę te 4-5 transferów .
Nie będzie przelewu wiec z drużyny odejdzie 3/4 zawodników.
Ta drużyna napisała.swoja historie i w tym składzie już nie wystąpi .

Ponadto ktoś pisał że przez czynsz od miasta (123 tys co mecz ) w kasie klubowej po spotkaniach są pustki.
Pragnę przypomnieć że "płacony " wcześniej czynsz roczny był na poziomie ok 2.5 mln złotych więc w rozbiciu na mecz praktycznie tyle samo lub nawet więcej niż obecnie.
Po prostu my tego czynszu nie płacimy od 4 lat i Sarapata tak jeszcze chciała jechać kolejny rok. Miarka się jednak przebrała .
Tym bardziej że w klubie żyto ponad stan. I to jawnie....

Btw
Przy tej wysokości czynszu i takim poziomie zarobku na stadionie nie można funkcjonować nie dopłacając do interesu. Po prostu to się nigdy nie zepnie...
Odpowiedz cytując