Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13833
Stary 26.12.2018, 13:51
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
(...)

Widzę, że wracamy do punktu wyjścia i każdy zły głos na temat naszego egzotycznego trio jest atakiem bo "ból tylnej części ciała".
Zakładam, iż Stanowski to inteligentny facet. Rozumie, że wpłata kilkunastu mln to kilkanaście mln długu wiślackiego mniej,
a nie powiększenie długu o kilkanaście mln. Tymczasem wpłata będzie wg niego: tragedią.

A teksty, o tym, że on sam miałby niedawno kogoś chetnego, tylko nawet nie pamięta nazwiska tego gościa - to brzmi poważnie

Facet, który pisze o nowych właścicielach Wisly per "Gang Olsena", śmieje się ,że Prezydent Krakowa mówi o Vannie "pan skośnooki". O ile Prezydent Krakowa scharakteryzował Vannę w sposób nietaktowny ale powiedział prawdę, to Stanowski na dziś jest oszczercą. Kłamcą. Ludzi, o których przecież wie niewiele, bo w swojej ocenie Stanowski powołuje się na tę nikłą wiedzę, opisuje jako gangsterów. Oni są gangsterami bo Stanowski o nich niewiele wie.
Powód: Dodanie zdania i techniczne.
Ostatnio edytowane przez yarow : 26.12.2018 o godz. 14:17.
Odpowiedz cytując