mr_kwolf napisał(a):

(...)
Widzę, że wracamy do punktu wyjścia i każdy zły głos na temat naszego egzotycznego trio jest atakiem bo "ból tylnej części ciała".
|
Zakładam, iż Stanowski to inteligentny facet. Rozumie, że wpłata kilkunastu mln to kilkanaście mln długu wiślackiego mniej,
a nie powiększenie długu o kilkanaście mln. Tymczasem wpłata będzie wg niego: tragedią.
A teksty, o tym, że on sam miałby niedawno kogoś chetnego, tylko nawet nie pamięta

nazwiska tego gościa - to brzmi poważnie
Facet, który pisze o nowych właścicielach Wisly per "Gang Olsena", śmieje się ,że Prezydent Krakowa mówi o Vannie "pan skośnooki". O ile Prezydent Krakowa scharakteryzował Vannę w sposób nietaktowny ale powiedział prawdę, to Stanowski na dziś jest oszczercą. Kłamcą. Ludzi, o których przecież wie niewiele, bo w swojej ocenie Stanowski powołuje się na tę nikłą wiedzę, opisuje jako gangsterów. Oni są gangsterami bo Stanowski o nich niewiele wie.