jean_meslier napisał(a):

|
@SlawekS. Sytuacja jest biegunowo odległa od tego co piszesz. Pozytywnych informacji brak i już ich nie będzie. Zastanawia mnie tylko jak długo najwięksi optymiści będą czekać na ten przelew, który nie dojdzie 28-ego, żeby zrozumieć co się stało..
|
nikt normalnie myslacy NIE WIERZY w to wszystko - i tym bardziej wpis przed chwila zalogowanego dzbana jak ty nie bedzie bral pod uwage twojego wpisu ......