Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
jean_meslier
Member
Od: 12.2018
Offline
#
13753
24.12.2018, 02:14
@SlawekS. Sytuacja jest biegunowo odległa od tego co piszesz. Pozytywnych informacji brak i już ich nie będzie. Zastanawia mnie tylko jak długo najwięksi optymiści będą czekać na ten przelew, który nie dojdzie 28-ego, żeby zrozumieć co się stało..
jean_meslier
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jean_meslier
Znajdź inne posty napisane przez jean_meslier