Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13595
Stary 22.12.2018, 22:20
jean_meslier napisał(a):Wyświetl post
@CMSNero argumentów zabrakło? Rozumiem, że Wam nie przeszkadza, że cała Polska się śmieje z tego co się obecnie dzieje przy Reymonta 22? Wszystko wskazuje, że nasz klub przebije kabaret jaki miał miejsce w Kielcach przy okazji zakupu Korony przez najpierw AS Romę, potem Calvina Kleina, a na inwestorach z Senegalu kończąc.
Przeszkadza, dlatego nie bierzemy w ty sami udziału. Proste?
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując