jean_meslier napisał(a):

|
@CMSNero argumentów zabrakło? Rozumiem, że Wam nie przeszkadza, że cała Polska się śmieje z tego co się obecnie dzieje przy Reymonta 22? Wszystko wskazuje, że nasz klub przebije kabaret jaki miał miejsce w Kielcach przy okazji zakupu Korony przez najpierw AS Romę, potem Calvina Kleina, a na inwestorach z Senegalu kończąc.
|
Przeszkadza, dlatego nie bierzemy w ty sami udziału. Proste?