Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
13500
22.12.2018, 17:28
konrad123 dzięki
Tylko po co rzecznik klubu mówi we wspomnianym wyżej artykule na lovekrakow, że umowa
wciąż jest warunkowa?
Jakiś szum informacyjny ze strony klubu...
pikey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pikey
Znajdź inne posty napisane przez pikey