cinekw napisał(a):

|
Co się wyjaśni? Nic się nie wyjaśni bo przelew jest prawdopodobny, a wałek może być na większą skale, a jak na razie nasi dobrodzieje wyglądają absurdalnie.
|
Jak przyjdzie przelew to Wisła będzie URATOWANA , to chyba jasne jak słońce .
Owszem , co będzie za rok czy 2 lata to nie wiadomo , ale podobnie "niewiadomo" dotyczy każdego właściciela

.Co do wałka , to jeśli przyjdzie przelew to ja go nie dostrzegam . Zgadzam się , spływające informacje o włascicielach są takie jakie są ale ... może po prostu czegoś nie wiemy . Odwrócę sytuację , jeśli własciciel okaże się wiarygodny to jak będą wyglądać niektórzy kibice którzy robią se teraz jaja z jego nazwiska .
Lepiej poczekać tydzień a potem dopiero napierdzielać albo... pić ze szczęścia
