Nie jestem obeznany w temacie ale nie sądze, że od rozmowy z Majchrowskim zależy ich inwestycja. Oni mają termin na przelew do 28. Ktos naprawdę myśli, że wydanie pozwolenia na jakiekolwiek budowy i inwestycje w Krakowie są do załatwienia od ręki? Nie dość że okres świąteczny to jeszcze tylko parę dni zostało. Z prawnego punktu widzenia to jest nie do ogarnięcia. Z drugiej strony jak piłkarze dziś nie dostali kasy to coraz mniej wierzę w powodzenie planu kambodżańskiego. Jak oni chcą tu wjechać niby z górą złota na taczkach, a nie są w stanie zrobić ,,drobnego'' przelewu jak na ich możliwości to słabo to widzę niestety. Chyba że król jak przyleci to wręczy po sztabce złota każdemu piłkarzowi
