Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13142
Stary 21.12.2018, 12:46
PvD napisał(a):Wyświetl post
tak wyglada podział dzialek (dzialka 179/6 juz nie jest Telefoniki)
a kogo?

Tak swoją drogą zarząd mógł jeszcze wynegocjować klauzulę, że jeśli nie wpłacą tych 12 mln zł do 28 to oprócz nieważności umowy płacą jeszcze rekompensatę np. w wysokości 10% z tych 12 mln. To by w jakiś sposób określiło ich intencje...
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując