PvD napisał(a):

tak wyglada podział dzialek (dzialka 179/6 juz nie jest Telefoniki)
|
a kogo?
Tak swoją drogą zarząd mógł jeszcze wynegocjować klauzulę, że jeśli nie wpłacą tych 12 mln zł do 28 to oprócz nieważności umowy płacą jeszcze rekompensatę np. w wysokości 10% z tych 12 mln. To by w jakiś sposób określiło ich intencje...