Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13094
Stary 21.12.2018, 10:29
szczepans21 napisał(a):Wyświetl post
św. Tomasz...nie ma konferencji..nie ma sianka..
Panie i Panowie - dziś wszyscy na mecz - bezwzględu trzeba ZESPOŁOWI podziękować.

co do zmian właścicielskich i tematów budowlanych..to wszystko brzmi jak w filmach Emira Kusturicy..czeski film, cygańskie nie porozumienie i kambodżanki książe...
a na końcu w tle porachunki gangsterkie jak w filmach Guya Ritchiego...
Odpowiedz cytując