|
św. Tomasz...nie ma konferencji..nie ma sianka..
Panie i Panowie - dziś wszyscy na mecz - bezwzględu trzeba ZESPOŁOWI podziękować.
co do zmian właścicielskich i tematów budowlanych..to wszystko brzmi jak w filmach Emira Kusturicy..czeski film, cygańskie nie porozumienie i kambodżanki książe...
|