Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13043
Stary 20.12.2018, 23:14
regan napisał(a):Wyświetl post
Jutro ma być konferencja i mają być na meczu. Jeśli to nie dojdzie do skutku to na 99% zapomnijmy o tym
Ta konferencja jest jutro totalnie nierealna, jeśli w ogóle do niej dojdzie to w sobotę . Przynajmniej na logikę jak to chcą ogarnąć przylatując jutro do Krakowa o 16?
Odpowiedz cytując