regan napisał(a):

Jutro ma być konferencja i mają być na meczu. Jeśli to nie dojdzie do skutku to na 99% zapomnijmy o tym
|
Ta konferencja jest jutro totalnie nierealna, jeśli w ogóle do niej dojdzie to w sobotę . Przynajmniej na logikę jak to chcą ogarnąć przylatując jutro do Krakowa o 16?