mariokit napisał(a):

Naprawdę uważasz że oni teraz się dowiedzieli że idą na dno? Co mieli posprzątać już posprzątali. Sorry dwa tygodnie więcej mnie nie przekonują.
Poważni inwestorzy..... hmmm
|
Racja. Bardziej prawdopodobna jest więc druga opcja i generalnie - gra na czas.