Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12856
Stary 20.12.2018, 10:54
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Skończy się pewnie tak, że tymi najkonkretniejszymi będzie nasze socios...a przynajmniej zalążek tego, czym mogą być...

Te torie wczorajsze krotochwili i snowa...wydają się smutnie prawdopobne, więc ten mecz z Lechem to trochę, jakby się szykować do pożegnania...
Co do pierwszego zdania - zgoda, Prezes Wit.Ek niech nie zasypuje gruszek w popiele, tzn. w kambodżańskim złotym pyłku.

Co do drugiego - te teorie mają jeden słaby punkt, tzn. przynajmniej jeden. Jaki jest motyw? Ten goguś Meresiński miał do opróżnienia klubowe konto. Ten Vanna i reszta jego armatury nie mają nawet tego. Po co im to całe zamieszanie?
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując