Vinci napisał(a):

Skończy się pewnie tak, że tymi najkonkretniejszymi będzie nasze socios...a przynajmniej zalążek tego, czym mogą być...
Te torie wczorajsze krotochwili i snowa...wydają się smutnie prawdopobne, więc ten mecz z Lechem to trochę, jakby się szykować do pożegnania...
|
Co do pierwszego zdania - zgoda, Prezes Wit.Ek niech nie zasypuje gruszek w popiele, tzn. w kambodżańskim złotym pyłku.
Co do drugiego - te teorie mają jeden słaby punkt, tzn. przynajmniej jeden. Jaki jest motyw? Ten goguś Meresiński miał do opróżnienia klubowe konto. Ten Vanna i reszta jego armatury nie mają nawet tego. Po co im to całe zamieszanie?