|
Niby czemu mam do najprawdopodobnego końca Ekstraklasowej Wisły podchodzić na chłodno?
TS nie publikuje żadnych informacji o konferencji, nawet nazwy firmy nie mogą podać takie to poufne.
A jednocześnie jakiś ....iok chlapie ozorem i chwali się że dostał ofertę dyrektora sportowego...
Niby rozmawiaja od tygodni a na przelew dostali 10 dni... poważnie? Chcą wypłacić piłkarzy po meczu i po świętach?
Często pada to argument, że takieinteresy lubią ciszę. Mogę prosić o przyklady? Gdzie porządny inwestor trzymany był w tajemnicy nawet po podpisaniu umowy?! ....a, ludzie...
|