Konrad. napisał(a):

Nie koniecznie musi chodzić o piłkarzy (oni i tak zagrają na maksa w piątek, walczą o swoją przyszłość), a o kibiców.
10 tys więcej na trybunach w piątek, to około 300 tys złotych, żywej gotówki w kasie klubu....
|
Jasne przeleją 12 milionów by zgarnąć 300 tysięcy . Puknijcie się
Kasa meczowa to będzie wydana jeszcze przed meczem.
Umowa wejdzie w życie po przesłaniu kasy i uregulowaniu długów licencyjnych.
Jeśli zapisy o licencji na kolejne 2 sezonu okażą się prawdą to naprawdę TS się dobrze zabezpieczył.
Spadnąc możemy z Allianz jak Górnik, albo być blisko bankructwa jak Śląsk z Solorzem. Póki co przejęli nas nieznani zagraniczni goście którzy mogą nam zapewnić sukces , spadek, są 3 lata sprzedać jak.sie znudzą , ale takie kwiatek jak z Rowerzysta zdarza się raz na 100 lat. Ile europejskich klubów zbankrutowało w ten sposób? Jakieś przykłady?
Po Meresinskim niektórym szajba odwaliła.