Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12745
Stary 19.12.2018, 22:24
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Nie koniecznie musi chodzić o piłkarzy (oni i tak zagrają na maksa w piątek, walczą o swoją przyszłość), a o kibiców.

10 tys więcej na trybunach w piątek, to około 300 tys złotych, żywej gotówki w kasie klubu....
Jasne przeleją 12 milionów by zgarnąć 300 tysięcy . Puknijcie się

Kasa meczowa to będzie wydana jeszcze przed meczem.
Umowa wejdzie w życie po przesłaniu kasy i uregulowaniu długów licencyjnych.
Jeśli zapisy o licencji na kolejne 2 sezonu okażą się prawdą to naprawdę TS się dobrze zabezpieczył.

Spadnąc możemy z Allianz jak Górnik, albo być blisko bankructwa jak Śląsk z Solorzem. Póki co przejęli nas nieznani zagraniczni goście którzy mogą nam zapewnić sukces , spadek, są 3 lata sprzedać jak.sie znudzą , ale takie kwiatek jak z Rowerzysta zdarza się raz na 100 lat. Ile europejskich klubów zbankrutowało w ten sposób? Jakieś przykłady?

Po Meresinskim niektórym szajba odwaliła.
Odpowiedz cytując