Snow napisał(a):

Wszyscy zignorowali też to co napisałem wcześniej. Piłkarze, sztab oraz stara gwardia, która jest poza klubem (Kłos, Baszczu) bardzo mocno naciskała lub reklamowała właśnie tę opcje. Z tego co wiem nawet bardziej niż polskich biznesmenów. Co każe się zastanawiać nad tym czy są aż tak bardzo naiwni czy może wiedzą coś więcej?
|
Tak piszesz jakby Baszczyński, Kosowski i stara gwardia, to była jakaś oaza mądrości. Może tamci roztoczyli fajne wizje i nasi byli piłkarze to kupili-zwłaszcza, że pewnie kilku z nich dostało obietnicę fajnej pracy.
Myślisz, że Baszczu prześwietlił te firmy?

Czwórka polskich biznesmenów z pewnością nie snuła aż takich mocarstwowych planów i nikomu nic wielkiego nie obiecywała. Może tylko krew, pot i łzy..oraz dokładne przetrzepanie szaf w S.A., co np. pani Marzence średnio mogło pasować.