Wlasnie o tym pomyślałem ze za tymi ludzmi ktos stoi,bo oni sami watpie zeby dysponowali kwotami jakich Wisla potrzebuje.czyli słupy.
Przeciez tu na samo dzien dobry potrzeba 12 mln zl, byle gołodupce tyle nie mają.A gdzie dalej...A ukraść z Wisly nawet nie ma co.dalej nie widze zadnego powodu dla ktorego ktos bez kasy mialby pakować sie do Wisly.
czyli prześwietlamy nie tych gosci ktorych trzeba,byc może.A i tak nic do stracenia nie mamy.