sandomingo napisał(a):

Paradoksalnie - dla mnie optymistyczny jest tylko i wyłącznie brak logicznej odpowiedzi na pytanie, po co ktoś miałby zawierać warunkową umowę zakupu Wisły nie planując wypełnić tego warunku?
.
|
Widocznie w TS sami nie ufają tym kontrahentom, skoro postawili taki warunek.