|
W świetle tego, co wiemy do tej pory trudno o większy optymizm.
Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na ten przelew - choć tak naprawdę, jeżeli ta konferencja prasowa w piątek ma mieć jakikolwiek sens to powinna nastąpić już po jego zrealizowaniu. Wszystko co wcześniej to zwykłe pieprzenie.
Paradoksalnie - dla mnie optymistyczny jest tylko i wyłącznie brak logicznej odpowiedzi na pytanie, po co ktoś miałby zawierać warunkową umowę zakupu Wisły nie planując wypełnić tego warunku?
Bo w spiskową teorię dotyczącą zrzucenia odpowiedzialności z barków TS-u czy może bardziej PMS nie wierzę, to nie ma sensu.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|