Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12599
Stary 19.12.2018, 15:46
W świetle tego, co wiemy do tej pory trudno o większy optymizm.
Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na ten przelew - choć tak naprawdę, jeżeli ta konferencja prasowa w piątek ma mieć jakikolwiek sens to powinna nastąpić już po jego zrealizowaniu. Wszystko co wcześniej to zwykłe pieprzenie.

Paradoksalnie - dla mnie optymistyczny jest tylko i wyłącznie brak logicznej odpowiedzi na pytanie, po co ktoś miałby zawierać warunkową umowę zakupu Wisły nie planując wypełnić tego warunku?
Bo w spiskową teorię dotyczącą zrzucenia odpowiedzialności z barków TS-u czy może bardziej PMS nie wierzę, to nie ma sensu.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując