regan napisał(a):

|
(...) Także tutaj myślę, że może on się posługiwać obrzydliwą manipulacją, bo nie sądzę, żeby Widzew chciał palić wszystkie 7 flag na Wiśle, a nawet jeśli, to zastanawiam się, skąd może o tym wiedzieć Jadczak? Ma podsłuch zamontowany, czy informatora w jakiejś ekipie?
|
Oczywiście, że nie dosatał on iluminacji z Nieba, tylko z innego miejsca, a nic sie nie dzieje przypadkiem,
ale też on nie pisze o paleniu wszystkich flag i nie podaje ich liczby
