Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12187
Stary 18.12.2018, 13:37
szprotson napisał(a):Wyświetl post
napisał w tekscie o Raduni Stężyca, ze bedzie jakas grubsza afera
a ze niektore zjeby od razu pytają pod tym postem czy chodzi o Wisłe, a on nie odpisuje, to sobie dorabiają już resztę historii
tak jak wczoraj Knura napisał ze zaraz bedzie informacja o tym czy odwołujemy sie od kartki czy nie, zjeby sobie same dopowiedziały i dopisały ze bedzie info odnosnie inwestora.
No właśnie. Napisał o "skali światowej", więc od razu można wykluczyć Wisłę.
Odpowiedz cytując