Czytaj uważnie co pisze... Cały czas podkreślam, aby się nie podniecać, gdyż upadek będzie dużo bardziej bolesny, aby schłodzić głowy i nie snuć wielkich planów opieranych na budżecie 200mln..
Poza tym, już jedna niby wiarygodna informacja jakoby rano miało się coś wyjaśnić, a potem być może na Wigilii okazała się ściemką....
Cholewę z gędy robią ci co podysłają info, a ja faktycznie NIE WIEM NIC, ale w jakiś sposób potrafię wiarygodnie ocenić rzeczywistość i potrafię wyciągac wnioski z przeszłości scenariusz powtarza się.