Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
Od: 09.2014
Offline
#
12061
17.12.2018, 21:22
DysoN
napisał(a):
Dobry numer
ale to tylko dla naiwniakow żeby im powiedzieć że przecież wszystko zrobiono by spłacić piłkarzy ale ten inwestor okazał się niepoważny i to nie wina TS
No jeżeli przyklepali taką umowę, i później nie wysłali obiecanej kasy na umowie to obiektywnie wtedy taki inwestor okazuje się nie poważny bo nie wywiązuje się z wynegocjonowanej i podpisanej przez obie strony umowy. Więc o czym ty piszesz?
Rience
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rience
Znajdź inne posty napisane przez Rience