Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12061
Stary 17.12.2018, 21:22
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Dobry numer ale to tylko dla naiwniakow żeby im powiedzieć że przecież wszystko zrobiono by spłacić piłkarzy ale ten inwestor okazał się niepoważny i to nie wina TS
No jeżeli przyklepali taką umowę, i później nie wysłali obiecanej kasy na umowie to obiektywnie wtedy taki inwestor okazuje się nie poważny bo nie wywiązuje się z wynegocjonowanej i podpisanej przez obie strony umowy. Więc o czym ty piszesz?
Odpowiedz cytując