semion napisał(a):

O to, to. Wprawdzie termin meczu jest kiepski, bo sporo słoików i studenciaków już wyjedzie, jest też zima, ale z drugiej strony - zobaczyć "ostatni mecz Wisły" -> 20k powinno być. 20 tysięcy+cateringi+na pewno sporo osób połakomi się na gadżety klubowe (w końcu to "ostatni raz, na pamiątkę"). To lekką ręką licząc jest jeszcze milion do przytulenia. Taka premia na pożegnanie za dobrze wykonaną robotę 
Bo w to, że znajdzie się jakiś frajer, który będzie chciał dalej sponsorować bandyterkę to nie wierzę. A jak widać TS nie chce oddać klubu i woli wydoić ile się da i później pewnie poszukać nowej padliny do żeru.
|
Bzdury piszesz .
Jeśli przyjdzie na stadion w piątek więcej ludzi to nie dlatego że pojawi się nowy sponsor ale dlatego że to może być koniec tej drużyny. Ostatni raz może zobaczyć drużynę Stolarczyka w tym kształcie.
Na stadionie nie będziesz oglądał sponsorów ale piłkarzy .
Poza tym:
Nikt nowy do klubu nie wejdzie jeśli zostanie ktokolwiek ze starej władzy w klubie. Także " frajer do sponsorowania bandyterki" się nie znajdzie , ale do wyłożenia kasy i robienia po swojemu już prędzej .
TS się pozbędzie Wisły bo już robił do dna. Jak nie teraz to bankructwo SA pociagnie za sobą całe stowarzyszenie.