Cytat:
|
EDIT: Wygląda to jak ostateczny skok na kase z biletów na meczu z kuchenkami... (zachęta farmazonami na większą frekwencję). Tylko ten Baszczu (wpuszczony w maliny?) nie pasuje do sytuacji.
|
O to, to. Wprawdzie termin meczu jest kiepski, bo sporo słoików i studenciaków już wyjedzie, jest też zima, ale z drugiej strony - zobaczyć "ostatni mecz Wisły" -> 20k powinno być. 20 tysięcy+cateringi+na pewno sporo osób połakomi się na gadżety klubowe (w końcu to "ostatni raz, na pamiątkę"). To lekką ręką licząc jest jeszcze milion do przytulenia. Taka premia na pożegnanie za dobrze wykonaną robotę
Bo w to, że znajdzie się jakiś frajer, który będzie chciał dalej sponsorować bandyterkę to nie wierzę. A jak widać TS nie chce oddać klubu i woli wydoić ile się da i później pewnie poszukać nowej padliny do żeru.