Delgado napisał(a):

|
Białońskiego należy ignorować. Niby jest za Wisłą, ale to mitoman i po prostu idiota, tak po ludzku. Taki starszy Miga, a precyzyjniej to Miga to młodszy Białoński.
|
Dokładnie taki sam argument jak o "Iwanie alkoholiku".
Sorry, to żaden argument.