heoij napisał(a):

"Z potwierdzonego źródła info: roczne wynagrodzenie zarządu przed przejęciem przez TS 297 tys. Po przejęciu ponad 750 tys. Mają rozmach s....ysyny!!!"
"Za lipiec tylko Sarapata i Dukat wzięli po 80 tys."
Źródło:
https://mobile.twitter.com/SSzumny/s...857.1487749943
Ładnie się bawili...
|
a tutaj na forum był krzyk...od.......... się od zarządu bo nie wiecie ile powinna zarabiać kadra menedżerska

to może teraz Dukat zaprosi drużynę na Wigilię do swojej knajpki
