Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11670
Stary 14.12.2018, 15:58
iamironman napisał(a):Wyświetl post
haracz od biletów nazywasz ruchem kibicowskim? notoryczne płacenie kary przez klub za "kiboli" ....nie pamiętasz już?
mamy teraz ruch kibicowski...... kwitnie nieprawdaż?
Bednarz nie różni się dla mnie niczym od jude gangu. A trybuny bez dopingu, opraw, atmosfery nigdy nie przyciągną i zajawią dzieciaków na kibicowanie Wisle a z tym również walczył bednarz. Dużo dzieciaków się zajawia poprzez atmosfere, klimat, oprawy i tym podobne a nie poprzez to co piłkarze grają na boisku.


Fakt że w 99 % klubach ekstraklasy zarząd ma dobre kontakty i się dogaduje z grupami kibicowskimi, to oczywiście przypadek a nie normalność i coś co się po prostu opłaca na dłuższą mete przy mądrym zarządzaniu?


Jak chcecie z Wisły zrobić Termalice Nieciecze w takim mieście jak Kraków gdzie mamy wrogów którzy nienawidzą Wisły z calego serca, to jesteście po.......eni!!! Sorry ale takie są fakty.
Ostatnio edytowane przez Rience : 14.12.2018 o godz. 16:01.
Odpowiedz cytując