iamironman napisał(a):

haracz od biletów nazywasz ruchem kibicowskim? notoryczne płacenie kary przez klub za "kiboli" ....nie pamiętasz już?
mamy teraz ruch kibicowski...... kwitnie nieprawdaż?
|
Bednarz nie różni się dla mnie niczym od jude gangu. A trybuny bez dopingu, opraw, atmosfery nigdy nie przyciągną i zajawią dzieciaków na kibicowanie Wisle a z tym również walczył bednarz. Dużo dzieciaków się zajawia poprzez atmosfere, klimat, oprawy i tym podobne a nie poprzez to co piłkarze grają na boisku.
Fakt że w 99 % klubach ekstraklasy zarząd ma dobre kontakty i się dogaduje z grupami kibicowskimi, to oczywiście przypadek a nie normalność i coś co się po prostu opłaca na dłuższą mete przy mądrym zarządzaniu?
Jak chcecie z Wisły zrobić Termalice Nieciecze w takim mieście jak Kraków gdzie mamy wrogów którzy nienawidzą Wisły z calego serca, to jesteście po.......eni!!! Sorry ale takie są fakty.