viktor56 napisał(a):

|
Czy jest jakiś klub z wyższych niż IV lig, od którego nowa Wisła pod skrzydłami nowego właściciela - na przykład Pana Włodarskiego, mogłaby odkupić licencję? Coś wam przychodzi do głowy? Jeden rok w II lidze i tryumfalny powrot poprzez I to nie to samo, co 3 lata pod wodą. Trzeba zminimalizować straty.
|
Niech nikomu nie przyjdzie do głowy taki pomysł.
_al3x napisał(a):

|
Niech TS się zrzeknie w 100% wierzytelności wobec Wisły S.A. Z miastem też idzie się dogadać , pozostałe długi negocjować i panowie zainteresowani wzięliby by to na siebie. Jak ktoś wyżej napisał lepiej odzyskać 10-20% niż nic.
|
Było już tłumaczone, ten dług to żaden problem tak naprawdę i zapewne byłby przypisany na nowych właścicieli. TS nie może go umorzyc bo wtedy dochodzą podatki do zapłaty a nikogo na to nie stać.