Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11617
Stary 14.12.2018, 13:14
viktor56 napisał(a):Wyświetl post
Czy jest jakiś klub z wyższych niż IV lig, od którego nowa Wisła pod skrzydłami nowego właściciela - na przykład Pana Włodarskiego, mogłaby odkupić licencję? Coś wam przychodzi do głowy? Jeden rok w II lidze i tryumfalny powrot poprzez I to nie to samo, co 3 lata pod wodą. Trzeba zminimalizować straty.
Niech nikomu nie przyjdzie do głowy taki pomysł.

_al3x napisał(a):Wyświetl post
Niech TS się zrzeknie w 100% wierzytelności wobec Wisły S.A. Z miastem też idzie się dogadać , pozostałe długi negocjować i panowie zainteresowani wzięliby by to na siebie. Jak ktoś wyżej napisał lepiej odzyskać 10-20% niż nic.
Było już tłumaczone, ten dług to żaden problem tak naprawdę i zapewne byłby przypisany na nowych właścicieli. TS nie może go umorzyc bo wtedy dochodzą podatki do zapłaty a nikogo na to nie stać.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując