Krotochwila napisał(a):

|
Na Twoim miejscu wykopałbym sobie norę, wlazł do środka i czekał na przebaczenie, które nigdy nie nadejdzie. Ty i Tobie podobni. Zamilknij już. Była tu masa ludzi, którzy od 2 lat takim gościom jak Ty próbowali kulturalnie, prostym językiem tłumaczyć co się dzieje. A Ty i inne bystrzachy je...cie ich i wysyłaliście na drugą stronę Błoń. Jak Ty śmiesz ciągle otwierać twarz?
|
i chyba tak należałoby zakończyć dyskusję z tymi co kiedyś dali by sie pokroic za panią S. i jej popleczników, ale teraz czas na szukanie jakiegoś rozwiązania dla tego gówna jakie mamy. Teraz jest jakieś dwa tygodnie czasu na wymyślenie czegoś konstruktywnego.