Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11511
Stary 14.12.2018, 00:02
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Już mi zszedł kilkumiesięczny ban za obrazę czaro?

Gdzie jesteś - czaro - zakłamany, sprzedajny kundlu?

Czaro, wolfy i inne pieski gangsterki tsu, którzy na ich polecenie spamowali hymnami pochwalnymi na cześć tsu i skwk? I obrażali wszystkich, którzy stali po stronie bednarza w walce z kibolami? I obrażali tych, którzy ostrzegali przed powiązaniami saraszmaty i dupkata z gangiem? I non stop spamowali, by dawać więcej kasy - bilety, plakaty itd dla złodzieji?

Pasiasty pies was jebał czaro i reszta śmieci, teraz nawet reszta forum was przejrzała
Jebał ich pies i jebał będzie do końca ich dni, podpisuje się i dodam, wielki .... wam w pyski, jesteście tak samo odpowiedzialni jak sarapata i reszta tego k u r w i d o ł u, macie pieprzeni idioci, broniliście ludzi którzy zniszczyli nasz klub, pasje wielu ludzi, siłę wielu pokoleń.

z góry sram na wasze przeintelektualizowane wypowiedzi, ja pamiętam wasze durne obrony zarządu, wasze obrażanie mnie i innych od pasiaków, ostracyzm, a teraz wszyscy toniemy w szambie które pomogliście wylać
Odpowiedz cytując