Hives4 napisał(a):

Już mi zszedł kilkumiesięczny ban za obrazę czaro?
Gdzie jesteś - czaro - zakłamany, sprzedajny kundlu?
Czaro, wolfy i inne pieski gangsterki tsu, którzy na ich polecenie spamowali hymnami pochwalnymi na cześć tsu i skwk? I obrażali wszystkich, którzy stali po stronie bednarza w walce z kibolami? I obrażali tych, którzy ostrzegali przed powiązaniami saraszmaty i dupkata z gangiem? I non stop spamowali, by dawać więcej kasy - bilety, plakaty itd dla złodzieji?
Pasiasty pies was jebał czaro i reszta śmieci, teraz nawet reszta forum was przejrzała
|
Jebał ich pies i jebał będzie do końca ich dni, podpisuje się i dodam, wielki .... wam w pyski, jesteście tak samo odpowiedzialni jak sarapata i reszta tego k u r w i d o ł u, macie pieprzeni idioci, broniliście ludzi którzy zniszczyli nasz klub, pasje wielu ludzi, siłę wielu pokoleń.
z góry sram na wasze przeintelektualizowane wypowiedzi, ja pamiętam wasze durne obrony zarządu, wasze obrażanie mnie i innych od pasiaków, ostracyzm, a teraz wszyscy toniemy w szambie które pomogliście wylać