Hives4 napisał(a):

Już mi zszedł kilkumiesięczny ban za obrazę czaro?
Gdzie jesteś - czaro - zakłamany, sprzedajny kundlu?
Czaro, wolfy i inne pieski gangsterki tsu, którzy na ich polecenie spamowali hymnami pochwalnymi na cześć tsu i skwk? I obrażali wszystkich, którzy stali po stronie bednarza w walce z kibolami? I obrażali tych, którzy ostrzegali przed powiązaniami saraszmaty i dupkata z gangiem? I non stop spamowali, by dawać więcej kasy - bilety, plakaty itd dla złodzieji?
Pasiasty pies was jebał czaro i reszta śmieci, teraz nawet reszta forum was przejrzała
|
Chyba trochę za ostro co nie zmienia faktu ze wszyscy Ci panowie mieli udział na tym forum w wybielaniu zarządu z każdej decyzji. Nie wiem czy robili to w dobrej wierze czy tez mieli w tym jakiś profit ale nawet w takiej sytuacji powinniśmy zachować minimum kultury stosunku do siebie samych jak i do innych.