Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11508
Stary 13.12.2018, 23:55
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Już mi zszedł kilkumiesięczny ban za obrazę czaro?

Gdzie jesteś - czaro - zakłamany, sprzedajny kundlu?

Czaro, wolfy i inne pieski gangsterki tsu, którzy na ich polecenie spamowali hymnami pochwalnymi na cześć tsu i skwk? I obrażali wszystkich, którzy stali po stronie bednarza w walce z kibolami? I obrażali tych, którzy ostrzegali przed powiązaniami saraszmaty i dupkata z gangiem? I non stop spamowali, by dawać więcej kasy - bilety, plakaty itd dla złodzieji?

Pasiasty pies was jebał czaro i reszta śmieci, teraz nawet reszta forum was przejrzała
Chyba trochę za ostro co nie zmienia faktu ze wszyscy Ci panowie mieli udział na tym forum w wybielaniu zarządu z każdej decyzji. Nie wiem czy robili to w dobrej wierze czy tez mieli w tym jakiś profit ale nawet w takiej sytuacji powinniśmy zachować minimum kultury stosunku do siebie samych jak i do innych.
Odpowiedz cytując